Narada Państwowej Straży Pożarnej Województwa PodkarpackiegoW dniu 1 lutego 2019 r. Prezes WFOŚiGW w Rzeszowie Pan Adam Skiba uczestniczył w rocznej naradzie Państwowej Straży Pożarnej województwa podkarpackiego.

W naradzie wzięli udział również: poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, przedstawiciele związków zawodowych, komendanci miejscy i powiatowi wraz z dowódcami jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP z Podkarpacia, kadra kierownicza KW PSP w Rzeszowie oraz księża kapelani.

Narada miała na celu podsumowanie działalności podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej w 2018r., była również okazją do podziękowania za służbę na rzecz mieszkańców naszego regionu.

Podczas spotkania zostały wręczone akty przekazania sprzętu kupionego w ubiegłym roku, min. dzięki wsparciu środków WFOŚiGW w Rzeszowie.

 

W dniu 24.12.2018 r. (Wigilia 2018) Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie nie pracuje.

Życzymy wszystkim naszym
Klientom i Beneficjentom
spokojnego świętowania
Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie.

15 października 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbyła się konferencja pn.: „Efekty współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy, na rzecz wspierania rozwoju pszczelarstwa i bioróżnorodności w rolnictwie”, połączona z obchodami 25-lecia działalności WFOŚiGW w Rzeszowie. Olbrzymia Sala Audytoryjna wypełniona została po brzegi. Odwiedzili nas goście z całej Polski, nasi przyjaciele i współpracownicy. To dowód na to, że sprawy Funduszu, sprawy środowiska dla wielu osób są bliskie. Każda gmina w województwie podkarpackim skorzystała z dofinansowania WFOŚiGW w Rzeszowie. Zrealizowanych zostało wiele inwestycji. Wśród nich olbrzymie, wielomilionowe przedsięwzięcia, ale i drobne projekty.

25-lecie WFOŚiGW w Rzeszowie

Informacja o wynikach konkursu współorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie pod hasłem „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości” dla szkół średnich organizowany w ramach Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego 2018

Prace złożone w ramach konkursu:

Lp.

Nazwa szkoły średniej

Forma przesłania

1

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

Prezentacja multimedialna

2

Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli – Technikum Organizacji Reklamy

Plakat

3

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku

Apel

4

Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie

Projekt przemówienia

Oceny prac dokonano w oparciu o:

Regulamin konkursu pod hasłem „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości” dla szkół średnich organizowany w ramach Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego 2018.

W dniu 05.10.2018 roku Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wyłonił laureata konkursu na szczeblu wojewódzkim, którym zostało:

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu !