W ramach kontynuacji naszych działań edukacyjnych skierowanych do Energetyków Gminnych pragniemy Państwa zaprosić na szkolenie warsztatowe poświęcone zagadnieniom związanym z oświetleniem ulicznym. W jego ramach zamierzamy przedstawić aspekty prawne, techniczne oraz możliwości pozyskania środków finansowych.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej, w Rzeszowie przy ul. Witolda 11a, w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego.

Termin szkolenia: 23 - 24 marca 2023 r. w godzinach od 9:00 do 15:00.

W trakcie warsztatów zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Sytuacja prawna.
  • Parametry oświetlenia ulicznego.
  • Realizacja inwestycji.
  • Formy finansowania.
  • Obliczenia.
  • Aktualna oferta finansowa dla JST, mieszkańców.

Warsztaty są skierowane do Energetyków Gminnych z terenu województwa podkarpackiego, którzy ukończyli szkolenia podstawowe przeprowadzone w latach 2019 oraz 2021. Szkolenie jest nieodpłatne i finansowane w ramach Projektu: „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”; Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020; I oś priorytetowa „Zmniejszenie emisyjności gospodarki”.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonać na zamieszczonym poniżej formularzu, przesyłając podpisany skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 01.03.2023 r. Oryginał zgłoszenia należy dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Prosimy również o informację czy osoby przygotowane w ramach wyżej wspomnianych szkoleń do pełnienia roli Energetyków Gminnych, w dalszym ciągu realizują tę funkcję w Państwa Gminach.

W przypadku potrzeby przeszkolenia nowych pracowników prosimy o poinformowane nas o tym fakcie. Osoby takie również mogą wziąć udział w warsztatach poświęconych zagadnieniom związanym z oświetleniem ulicznym.

Załączniki:
Pobierz plik (PROGRAM SZKOLENIA.pdf)Program szkolenia[ ]211 kB
Pobierz plik (Formularz Zgłoszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]1105 kB